De Paterskerk | DOMUSDELA
Nieuwe Emmasingel
Piazza
Stationsplein
Markt / Meneer Frits
FoodGallery
Catharinaplein
 
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
Bram Stadhouders + Nils Petter Molvær + Remy van Kesteren + Dominique Vleeshouwers
K.O.Brass
Road to Kimuki
NAFT
LCD Street System
Road to Kimuki
NAFT
Road to Kimuki
Dr. Lady J’s Curious Cats
Woodoism
Woodoism
Woodoism
LCD Street System
Dr. Lady J’s Curious Cats
NAFT
   
 
 
 
 
 
 
 
KASSIUS

SUN 31 OCT | 16.15 - 17.00
Dynamo | Basement

 
 
 
 
Ildo Nandja Trio

SUN 31 OCT | 16.30 - 17.15
Lab-1 | Foyer

 
 
Half Easy Trio

SUN 31 OCT | 15.00 - 15.45
Meneer Frits

 
 
 
 
AVA Trio

SUN 31 OCT | 14.45 - 15.30
Dynamo | Basement

 
 
ALEXANDER

SUN 31 OCT | 13.45 - 14.30
Meneer Frits

 
 
Kassa Overall

SUN 31 OCT | 15.00 - 15.45
RGB Bar

SUN 31 OCT | 17.30 - 18.15
Fifth-NRE | The Stage

 
 
 
 
Metropole Orkest + José James + Gaidaa + Nana Adjoa conducted by Jacomo Bairos

SAT 30 OCT | 18.30 - 20.15: side acts
Muziekgebouw foyers

SAT 30 OCT | 20.15 - 21.45: main program
Muziekgebouw Main Hall

SAT 30 OCT | 21.45 - 00.00: side acts
Muziekgebouw foyers

 
 
 
 
 
 
 
Dishwasher_

SAT 30 OCT | 22.00 - 22.45
Meneer Frits

 
 
 
ESINAM

SUN 31 OCT | 16.00 - 16.45
Fifth-NRE | The Stage

 
 
 
Nduduzo Makhathini

SUN 31 OCT | 16.15 - 17.00
Meneer Frits

 
 
WILD 3o

SUN 31 OCT | 17.30 - 18.15
FoodGallery

 
 
 
Jake Sherman

SAT 30 OCT | 16.45 - 17.30
FoodGallery

 
 
Dr. Lady J’s Curious Cats

FRI 29 OCT | 19.00 - 19.30
Catharinaplein

FRI 29 OCT | 20.00 - 20.30
Stationsplein

SAT 30 OCT | 15.15 - 15.45
Nieuwe Emmasingel

SAT 30 OCT | 16.15 - 16.45
Clausplein

SAT 30 OCT | 17.15 - 17.45
Catharinaplein

SUN 31 OCT | 13.45 - 14.15
Piazza

SUN 31 OCT | 14.45 - 15.15
FoodGallery

SUN 31 OCT | 16.15 - 16.45
Markt / Meneer Frits

 
 
BATSA!

SAT 30 OCT | 15.00 - 15.30
Stationsplein

SAT 30 OCT | 16.15 - 16.45
Markt / Meneer Frits

SAT 30 OCT | 17.15 - 17.45
Nieuwe Emmasingel

 
 
Naia Izumi

SAT 30 OCT | 23.15 - 00.00
Meneer Frits

 
 
Naia Izumi

SUN 31 OCT | 15.30 - 16.15
Fifth-NRE | The Main

 
 
Asher Danziger

SAT 30 OCT | 15.00 - 15.30
De Heuvel

SAT 30 OCT | 16.00 - 16.30
Catharinaplein

SAT 30 OCT | 17.30 - 18.00
Markt / Meneer Frits

 
 
Joel Ross

SAT 30 OCT | 22.15 - 23.15
Muziekgebouw Small Hall

 
 
Lucas Santana Quintet

SUN 31 OCT | 17.30 - 18.15
Meneer Frits

 
 
NAFT

FRI 29 OCT | 18.00 - 18.30
Stationsplein

FRI 29 OCT | 19.15 - 19.45
Nieuwe Emmasingel

FRI 29 OCT | 20.00 - 20.30
Catharinaplein

SUN 31 OCT | 14.00 - 14.30
Catharinaplein

SUN 31 OCT | 15.00 - 15.30
Markt / Meneer Frits

SUN 31 OCT | 16.30 - 17.00
Piazza

 
 
FRÉ

SAT 30 OCT | 15.15 - 16.00
FoodGallery

SAT 30 OCT | 16.45 - 17.15
De Heuvel

 
 
 
Jazz Junkies

SAT 30 OCT | 19.30 - 20.15
Muziekgebouw foyers

SAT 30 OCT | 22.00 - 22.45
Muziekgebouw 2nd Foyer

SAT 30 OCT | 23:45 - 00.00
Muziekgebouw 1st foyer

 
 
Woodoism

FRI 29 OCT | 18.30 - 19.00
Markt / Meneer Frits

FRI 29 OCT | 19.30 - 20.00
Markt / Meneer Frits

FRI 29 OCT | 20.30 - 21.00
Markt / Meneer Frits

SAT 30 OCT | 16.00 - 16.45
Van Moll

 
 
The NYChillharmonic

SUN 31 OCT | 16.00 - 16.45
Lab-1 | Main Hall

SUN 31 OCT | 17.15 - 18.00
Lab-1 | Main Hall

 
 
 
 
Road to Kimuki

FRI 29 OCT | 18.15 - 18.45
Nieuwe Emmasingel

FRI 29 OCT | 19.00 - 19.30
Stationsplein

FRI 29 OCT | 19.45 - 20.15
De Bijenkorf / Piazza

SAT 30 OCT | 15.15 - 15.45
Markt / Meneer Frits

SAT 30 OCT | 16.30 - 17.00
FoodGallery

SAT 30 OCT | 17.30 - 18.00
De Bijenkorf / Piazza

SUN 31 OCT | 14.30 - 15.00
Nieuwe Emmasingel

SUN 31 OCT | 15.30 - 16.00
Piazza

SUN 31 OCT | 16.45 - 17.15
Catharinaplein

 
 
Nordmann

SAT 30 OCT | 17.30 - 18.15
Café Wilhelmina

 
 
LCD Street System

FRI 29 OCT | 19.00 - 19.30
FoodGallery

FRI 29 OCT | 20.15 - 20.45
Nieuwe Emmasingel

SAT 30 OCT | 14.45 - 15.15
FoodGallery

SAT 30 OCT | 16.15 - 16.45
De Bijenkorf / Piazza

SAT 30 OCT | 17.30 - 18.00
Clausplein

SUN 31 OCT | 15.00 - 15.30
Catharinaplein

SUN 31 OCT | 16.00 - 16.30
Nieuwe Emmasingel

SUN 31 OCT | 16.45 - 17.15
FoodGallery

 
 
Haesen & Breidenbach

SAT 30 OCT | 16.30 - 17.15
Lab-1 | Foyer

SAT 30 OCT | 19.30 - 20.00
Sandton Hotel

SAT 30 OCT | 20.30 - 21.00
Sandton Hotel

SUN 31 OCT | 15.00 - 15.45
Lab-1 | Foyer

 
 
 
Dishwasher_

SAT 30 OCT | 17.00 - 17.45
Vielgut

 
 
WILD Organ & Drums

SAT 30 OCT | 17.45 - 18.15
Van Moll

 
 
Jarno van Es

SAT 31 OCT | 15.00 - 15.45
De Bijenkorf / Piazza

SAT 31 OCT | 17.15 - 17.45
De Heuvel