Muziekgebouw Grote Zaal
Muziekgebouw Kleine Zaal
Meneer Frits
Muziekgebouw Kleine Foyer
Muziekgebouw Eerste Foyer
Muziekgebouw Tweede Foyer
Muziekgebouw Stadsfoyer
De Bijenkorf / Piazza
Lab-1 | Foyer
Sandton Hotel
Vielgut
Van Moll
Café Wilhelmina
Boekhandel Van Piere
FoodGallery
De Heuvel
Catharinaplein
Markt / Meneer Frits
Clausplein
Nieuwe Emmasingel
Stationsplein
 
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
Metropole Orkest + José James + Gaidaa + Nana Adjoa conducted by Jacomo Bairos
Joel Ross
Dishwasher_
Naia Izumi
Giacomo Tabacco Trio
Jake Sherman
Jazz Junkies
Butcher Brown
Jazz Junkies
Steam Down
Valvetronic Brassband
Jazz Junkies
Julian Bohn
Jarno van Es
LCD Street System
Road to Kimuki
Haesen & Breidenbach
Haesen & Breidenbach
Haesen & Breidenbach
Dishwasher_
Woodoism
WILD Organ & Drums
The Milk Factory
Nordmann
Berenice van Leer & Lorijn von Piekartz
LCD Street System
FRÉ
Road to Kimuki
Jake Sherman
Asher Danziger
FRÉ
Jarno van Es
Asher Danziger
Dr. Lady J’s Curious Cats
Road to Kimuki
BATSA!
Asher Danziger
Dr. Lady J’s Curious Cats
LCD Street System
Dr. Lady J’s Curious Cats
BATSA!
BATSA!
 
 
 
 
 
 
 
KASSIUS

ZO 31 OKT | 16.15 - 17.00
Dynamo | Basement

 
 
 
 
Ildo Nandja Trio

ZO 31 OKT | 16.30 - 17.15
Lab-1 | Foyer

 
 
Half Easy Trio

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.45
Meneer Frits

 
 
 
 
AVA Trio

ZO 31 OKT | 14.45 - 15.30
Dynamo | Basement

 
 
ALEXANDER

ZO 31 OKT | 13.45 - 14.30
Meneer Frits

 
 
Metropole Orkest + José James + Gaidaa + Nana Adjoa conducted by Jacomo Bairos

ZA 30 OKT | side acts 18.30 - 20.15 uur
Muziekgebouw Foyers

ZA 30 OKT | hoofdprogramma 20.15 - 21.45 uur
Muziekgebouw Grote Zaal

ZA 30 OKT | side acts 21.45 - 00.00 uur
Muziekgebouw Foyers

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kassa Overall

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.45
RGB Bar

ZO 31 OKT | 17.30 - 18.15
Fifth-NRE | The Stage

 
 
Dishwasher_

ZA 30 OKT | 22.00 - 22.45
Meneer Frits

 
 
 
ESINAM

ZO 31 OKT | 16.00 - 16.45
Fifth-NRE | The Stage

 
 
 
 
Nduduzo Makhathini

ZO 31 OKT | 16.15 - 17.00
Meneer Frits

 
 
WILD 3o

ZO 31 OKT | 17.30 - 18.15
FoodGallery

 
 
Road to Kimuki

VR 29 OKT | 18.15 - 18.45
Nieuwe Emmasingel

VR 29 OKT | 19.00 - 19.30
Stationsplein

VR 29 OKT | 19.45 - 20.15
De Bijenkorf / Piazza

ZA 30 OKT | 15.15 - 15.45
Markt / Meneer Frits

ZA 30 OKT | 16.30 - 17.00
FoodGallery

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.00
De Bijenkorf / Piazza

ZO 31 OKT | 14.30 - 15.00
Nieuwe Emmasingel

ZO 31 OKT | 15.30 - 16.00
Piazza

ZO 31 OKT | 16.45 - 17.15
Catharinaplein

 
 
 
 
The NYChillharmonic

ZO 31 OKT | 16.00 - 16.45
Lab-1 | Grote Zaal

ZO 31 OKT | 17.15 - 18.00
Lab-1 | Grote Zaal

 
 
Woodoism

VR 29 OKT | 18.30 - 19.00
Markt / Meneer Frits

VR 29 OKT | 19.30 - 20.00
Markt / Meneer Frits

VR 29 OKT | 20.30 - 21.00
Markt / Meneer Frits

ZA 30 OKT | 16.00 - 16.45
Van Moll

 
 
 
NAFT

VR 29 OKT | 18.00 - 18.30
Stationsplein

VR 29 OKT | 19.15 - 19.45
Nieuwe Emmasingel

VR 29 OKT | 20.00 - 20.30
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 14.00 - 14.30
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.30
Markt / Meneer Frits

ZO 31 OKT | 16.30 - 17.00
Piazza

 
 
FRÉ

ZA 30 OKT | 15.15 - 16.00
FoodGallery

ZA 30 OKT | 16.45 - 17.15
De Heuvel

 
 
Jazz Junkies

ZA 30 OKT | 19.30 - 20.15
Muziekgebouw Stadsfoyer

ZA 30 OKT | 22.00 - 22.45
Muziekgebouw Tweede Foyer

ZA 30 OKT | 23.45 - 00.00
Muziekgebouw Eerste Foyer

 
 
 
Dr. Lady J’s Curious Cats

VR 29 OKT | 19.00 - 19.30
Catharinaplein

VR 29 OKT | 20.00 - 20.30
Stationsplein

ZA 30 OKT | 15.15 - 15.45
Nieuwe Emmasingel

ZA 30 OKT | 16.15 - 16.45
Clausplein

ZA 30 OKT | 17.15 - 17.45
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 13.45 - 14.15
Piazza

ZO 31 OKT | 14.45 - 15.15
FoodGallery

ZO 31 OKT | 16.15 - 16.45
Markt / Meneer Frits

 
 
Asher Danziger

ZA 30 OKT | 15.00 - 15.30
De Heuvel

ZA 30 OKT | 16.00 - 16.30
Catharinaplein

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.00
Markt / Meneer Frits

 
 
BATSA!

ZA 30 OKT | 15.00 - 15.30
Stationsplein

ZA 30 OKT | 16.15 - 16.45
Markt / Meneer Frits

ZA 30 OKT | 17.15 - 17.45
Nieuwe Emmasingel

 
 
Naia Izumi

ZA 30 OKT | 23.15 - 00.00
Meneer Frits

 
 
 
 
Jake Sherman

ZA 30 OKT | 16.45 - 17.30
FoodGallery

 
 
 
Nordmann

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.15
Café Wilhelmina

 
 
LCD Street System

VR 29 OKT | 19.00 - 19.30
FoodGallery

VR 29 OKT | 20.15 - 20.45
Nieuwe Emmasingel

ZA 30 OKT | 14.45 - 15.15
FoodGallery

ZA 30 OKT | 16.15 - 16.45
De Bijenkorf / Piazza

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.00
Clausplein

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.30
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 16.00 - 16.30
Nieuwe Emmasingel

ZO 31 OKT | 16.45 - 17.15
FoodGallery

 
 
Haesen & Breidenbach

ZA 30 OKT | 16.30 - 17.15
Lab-1 | Foyer

ZA 30 OKT | 19.30 - 20.00
Sandton Hotel

ZA 30 OKT | 20.30 - 21.00
Sandton Hotel

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.45
Lab-1 | Foyer

 
 
 
Dishwasher_

ZA 30 OKT | 17.00 - 17.45
Vielgut

 
 
WILD Organ & Drums

ZA 30 OKT | 17.45 - 18.15
Van Moll

 
 
Jarno van Es

ZA 30 OKT | 15.00 - 15.45
De Bijenkorf / Piazza

ZA 30 OKT | 17.15 - 17.45
De Heuvel