Meneer Frits
De Paterskerk | DOMUSDELA
De Kapel | DOMUSDELA
Dynamo | Mainstage
Dynamo | Basement
Fifth-NRE | The Main
Fifth-NRE | The Stage
Lab-1 | Kleine Zaal
Lab-1 | Foyer
Lab-1 | Grote Zaal
FoodGallery
RGB Bar
Piazza
Markt / Meneer Frits
Nieuwe Emmasingel
Catharinaplein
Van Abbemuseum
 
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
ALEXANDER
Half Easy Trio
Nduduzo Makhathini
Lucas Santana Quintet
Genevieve Artadi & Chris Fishman
Neue Grafik Ensemble
Francesca Remigi – Archipélagos
Javier Subatin
Das Sound Kollektiv
Tizaan Alphonso
Wojtek Justyna TreeOh!
AVA Trio
KASSIUS
Juanfer Marrero Group
Samara Joy ft. Pasquale Grasso
Naia Izumi
Maurice Kirya
ESINAM
Kassa Overall
Redbourg Group 
Emilio Modeste Quartet ft. Elé Howell
Simon Moullier
Haesen & Breidenbach
Ildo Nandja Trio
The NYChillharmonic
The NYChillharmonic
Dr. Lady J’s Curious Cats
Berenice van Leer & Lorijn von Piekartz
LCD Street System
WILD 3o
Kassa Overall
Dr. Lady J’s Curious Cats
Road to Kimuki
NAFT
NAFT
Dr. Lady J’s Curious Cats
Road to Kimuki
LCD Street System
NAFT
LCD Street System
Road to Kimuki
So What’s Next? Professionals Program
       
 
 
 
 
 
 
KASSIUS

ZO 31 OKT | 16.15 - 17.00
Dynamo | Basement

 
 
 
 
Ildo Nandja Trio

ZO 31 OKT | 16.30 - 17.15
Lab-1 | Foyer

 
 
Half Easy Trio

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.45
Meneer Frits

 
 
 
 
AVA Trio

ZO 31 OKT | 14.45 - 15.30
Dynamo | Basement

 
 
ALEXANDER

ZO 31 OKT | 13.45 - 14.30
Meneer Frits

 
 
Metropole Orkest + José James + Gaidaa + Nana Adjoa conducted by Jacomo Bairos

ZA 30 OKT | side acts 18.30 - 20.15 uur
Muziekgebouw Foyers

ZA 30 OKT | hoofdprogramma 20.15 - 21.45 uur
Muziekgebouw Grote Zaal

ZA 30 OKT | side acts 21.45 - 00.00 uur
Muziekgebouw Foyers

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kassa Overall

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.45
RGB Bar

ZO 31 OKT | 17.30 - 18.15
Fifth-NRE | The Stage

 
 
Dishwasher_

ZA 30 OKT | 22.00 - 22.45
Meneer Frits

 
 
 
ESINAM

ZO 31 OKT | 16.00 - 16.45
Fifth-NRE | The Stage

 
 
 
 
Nduduzo Makhathini

ZO 31 OKT | 16.15 - 17.00
Meneer Frits

 
 
WILD 3o

ZO 31 OKT | 17.30 - 18.15
FoodGallery

 
 
Road to Kimuki

VR 29 OKT | 18.15 - 18.45
Nieuwe Emmasingel

VR 29 OKT | 19.00 - 19.30
Stationsplein

VR 29 OKT | 19.45 - 20.15
De Bijenkorf / Piazza

ZA 30 OKT | 15.15 - 15.45
Markt / Meneer Frits

ZA 30 OKT | 16.30 - 17.00
FoodGallery

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.00
De Bijenkorf / Piazza

ZO 31 OKT | 14.30 - 15.00
Nieuwe Emmasingel

ZO 31 OKT | 15.30 - 16.00
Piazza

ZO 31 OKT | 16.45 - 17.15
Catharinaplein

 
 
 
 
The NYChillharmonic

ZO 31 OKT | 16.00 - 16.45
Lab-1 | Grote Zaal

ZO 31 OKT | 17.15 - 18.00
Lab-1 | Grote Zaal

 
 
Woodoism

VR 29 OKT | 18.30 - 19.00
Markt / Meneer Frits

VR 29 OKT | 19.30 - 20.00
Markt / Meneer Frits

VR 29 OKT | 20.30 - 21.00
Markt / Meneer Frits

ZA 30 OKT | 16.00 - 16.45
Van Moll

 
 
 
NAFT

VR 29 OKT | 18.00 - 18.30
Stationsplein

VR 29 OKT | 19.15 - 19.45
Nieuwe Emmasingel

VR 29 OKT | 20.00 - 20.30
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 14.00 - 14.30
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.30
Markt / Meneer Frits

ZO 31 OKT | 16.30 - 17.00
Piazza

 
 
FRÉ

ZA 30 OKT | 15.15 - 16.00
FoodGallery

ZA 30 OKT | 16.45 - 17.15
De Heuvel

 
 
Jazz Junkies

ZA 30 OKT | 19.30 - 20.15
Muziekgebouw Stadsfoyer

ZA 30 OKT | 22.00 - 22.45
Muziekgebouw Tweede Foyer

ZA 30 OKT | 23.45 - 00.00
Muziekgebouw Eerste Foyer

 
 
 
Dr. Lady J’s Curious Cats

VR 29 OKT | 19.00 - 19.30
Catharinaplein

VR 29 OKT | 20.00 - 20.30
Stationsplein

ZA 30 OKT | 15.15 - 15.45
Nieuwe Emmasingel

ZA 30 OKT | 16.15 - 16.45
Clausplein

ZA 30 OKT | 17.15 - 17.45
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 13.45 - 14.15
Piazza

ZO 31 OKT | 14.45 - 15.15
FoodGallery

ZO 31 OKT | 16.15 - 16.45
Markt / Meneer Frits

 
 
Asher Danziger

ZA 30 OKT | 15.00 - 15.30
De Heuvel

ZA 30 OKT | 16.00 - 16.30
Catharinaplein

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.00
Markt / Meneer Frits

 
 
BATSA!

ZA 30 OKT | 15.00 - 15.30
Stationsplein

ZA 30 OKT | 16.15 - 16.45
Markt / Meneer Frits

ZA 30 OKT | 17.15 - 17.45
Nieuwe Emmasingel

 
 
Naia Izumi

ZA 30 OKT | 23.15 - 00.00
Meneer Frits

 
 
 
 
Jake Sherman

ZA 30 OKT | 16.45 - 17.30
FoodGallery

 
 
 
Nordmann

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.15
Café Wilhelmina

 
 
LCD Street System

VR 29 OKT | 19.00 - 19.30
FoodGallery

VR 29 OKT | 20.15 - 20.45
Nieuwe Emmasingel

ZA 30 OKT | 14.45 - 15.15
FoodGallery

ZA 30 OKT | 16.15 - 16.45
De Bijenkorf / Piazza

ZA 30 OKT | 17.30 - 18.00
Clausplein

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.30
Catharinaplein

ZO 31 OKT | 16.00 - 16.30
Nieuwe Emmasingel

ZO 31 OKT | 16.45 - 17.15
FoodGallery

 
 
Haesen & Breidenbach

ZA 30 OKT | 16.30 - 17.15
Lab-1 | Foyer

ZA 30 OKT | 19.30 - 20.00
Sandton Hotel

ZA 30 OKT | 20.30 - 21.00
Sandton Hotel

ZO 31 OKT | 15.00 - 15.45
Lab-1 | Foyer

 
 
 
Dishwasher_

ZA 30 OKT | 17.00 - 17.45
Vielgut

 
 
WILD Organ & Drums

ZA 30 OKT | 17.45 - 18.15
Van Moll

 
 
Jarno van Es

ZA 30 OKT | 15.00 - 15.45
De Bijenkorf / Piazza

ZA 30 OKT | 17.15 - 17.45
De Heuvel